צבעים לתעשייה

הדבר החשוב ביותר בכל מלאכת צביעה ובצביעה תעשייתית במיוחד הוא התאמה בין הצרכים שלך לציוד הצביעה. כבר משיחת הטלפון נוכל להבין את הצרכים שלך ולהראות לך את כל האפשרויות העומדות בפנייך והמשמעויות שלהן מבחינת עלויות, יכולות ותוצאה.

שכבת מגן איכותית

אנו מספקים צבעים לרכבים ולתעשייה ברמות גימור שונות על פי הצורך הספציפי שלך ויש ברשותנו מכונה לגוון צבעים לפי קטלוג טראק, משאיות ופנטון. בנוסף לאלו, אנו גם מספקים ביינדרים לתעשייה בכל רמות הגימור והברק, החל בברק סינטטי ועד לברק ישיר - ביישום לכל סוגי המתכות.

ציוד נוסף לתעשייה

יתרה מזאת, ניתן להשיג אצלנו את כל סוגי המדללים לענף התעשייה ויסודות אפוקסיים וסינטטיים באיכות גבוהה של החברות המובילות כגון ROBERLO, שרון וויליאמס, טמבור ועוד. מגוון המוצרים ומוצרי העזר הוא רחב מאוד ולעיתים קרובות ישנן מספר דרכים להגיע לתוצאות די דומות, לכן, מומלץ להיעזר בגורם מקצועי ומנוסה.

חזי יבוא ושיווק צבעים

משנת 2002 חברת חזי יבוא ושיווק צבעים מייבאת ומשווקת פתרונות לצבעים לתעשייה, לרכב ובכלל. תוך הישענות על שנים של ניסיון, אוזן מקצועית קשבת והמוצרים האיכותיים ביותר, המומחים שלנו יכולים להציע לך את השירות הנכון ביותר עבורך.
מעבר לציוד הצביעה המיובא, אנו מספקים שירות דחיסת צבע למכלי ספריי וניתן להזמין ספריים בכל צבע על פי קטלוג. אנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר ולראות בעצמך איך מרגיש שירות אמין ומקצועי באמת!