פילטרים לתנורים

פילטרים לחדרי צבע וצביעה בענף התעשייה הם חלק הכרחי מהפיכת החלל לתנור צבע איכותי וכמובן שאיכות התנור יכולה להשפיע על איכות התוצאה. חשוב מאוד להתאים את הפילטר לצרכים ולשימוש שלך בחדר הצבע וכך לוודא שלא יירכש על ידך פילטר ברמות ספיקה שאינן מתאימות לך. חברה וותיקה המבינה את עולם הצביעה התעשייתית תוכל להציע לך ייעוץ לצד מגוון רחב של אפשרויות.

פילטרים איכותיים המותאמים לך

הפילטרים שאנו מספקים שייכים למותגים המובילים בענף וניתן להזמין כל אחד מסוגי הפילטרים בכל מידה בהתאמה אישית. סוגי הפילטרים השונים מתאימים לביצוע משימות שונות והאיכות שלהם נמדדת ברמות הצפיפות והספיקה שלהם. ניתן לברר לגבי פילטרים מיוחדים או דרישות ספציפיות בשיחת טלפון אך באופן כללי אנו מספקים ארבעה סוגים של פילטרים:

• פילטר אנדריאה – פילטר בעל רמות ספיקה גבוהות המיועד בעיקר לענף התעשייה.
• פילטר U5 (EN779) – בעל צפיפות גבוהה, מתאים לתקרות של חדרי צבע.
• פילטר המרגלס – בעל צפיפות נמוכה ומתאים בעיקר ליציאת אוויר מתאי צבע.
• פילטר למנועים – בעל צפיפות בינונית ומתאים בעיקר להכנסת אוויר נקי.

שימוש בפילטרים

אם יש לך צורך בכך, בזמן הרכישה יוסבר לך כיצד מומלץ להשתמש בפילטר ולך יתאפשר להסביר את הצרכים הספציפיים שלך ולקבל עזרה מקצועית בהתאמת הפילטר הנכון והשימוש בו. לעיתים קרובות עין מקצועית תוכל למצוא עבורך פתרונות שישפרו את תנור הצביעה שלך ואף יחסכו לך סכומי כסף לא מבוטלים.

חזי יבוא ושיווק צבעים

חזי יבוא וישווק צבעים שמה לעצמה כמטרה לספק את השירות המלא והמקצועי ביותר ולכן אנחנו מציעים ליווי מלא לכל לקוח החל משלב התאמת הצבעים. בין אם מדובר בפילטרים לתנורים או ספריי צבע לפי מספר קטלוגי - בעזרת מעל לחמש עשרה שנים של ניסיון ועבודה בלעדית עם המותגים המובילים בענף אנחנו מסוגלים לספק לך את הפתרונות הנכונים ביותר עבורך. עכשיו זה התור שלך ליצור איתנו קשר לקבל שירות שישאיר אותך עם חיוך.